Praqia Jewellery

Praqia Jewellery

Naše šperky vyrábíme v České republice v nejvyšší kvalitě za použití stříbra 925/1000. Ve výrobě spojujeme tradiční zručnost a šikovnost našich šperkařů s moderními technologiemi, díky čemuž máme před sebou téměř nekonečné možnosti vytváření jedinečného a zcela nového designu šperků.

Laserové řezání

Šperky jako přívěsky, náušnice, náramky a náhrdelníky vyrábíme unikátní cestou laserového řezání. Díky tomu mají naše šperky až téměř filigránskou jemnost a míru detailu.

Laser
Povrchová úprava

Povrchová úprava

Při procesu výroby používáme je ty nejkvalitnější materiály a suroviny. naše šperky tak neobsahují  škodlivé látky jako nikl nebo kadmium. Proto jsou vhodné i pro děti. Šperky po vyřezání laserem procházejí fází leštění  a povrchové úpravy. Šperky umíme pozlatit, postříbřit a porhodiovat, v případě rhodiování dokonce i lokálně. Šperky poté procházejí rukama našich zkušených šperkařek, které provádějí další kroky, jako:

  • vytloukání do tvaru
  • lepení kamenů
  • nanášení barevných vrstev
  • sestavování a kompletace

Design & OEM šperky

Díky vlastnímu designérskému studiu můžeme připravovat velké množství vzorů a tvarů. To znamená, že jsme schopni připravit pro zákazníka i zcela unikátní design tak, aby odrážel jeho produkt, logo téma podnikání či odkazoval na sportovní, kulturní nebo společenskou akci. Dalšími speciálními zakázkovými produkty z naší produkce jsou stříbrné a zlaté šperky. Ty jsou opravdu výjimečné – vždyť každý kus je originál. Šperky nesou individuálně sejmuté otisky prstů, dlaně, nohou, tlapky zvířete, zvukový záznam srdce a další jedinečné a emotivní prvky. V našem výrobním programu je i sériová výroba památečních a sběratelských edicí stříbrných a zlatých plaket vydávaných u různých příležitostí: sportovních, kulturních, historických atd.

OEM jewellery